VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
17 Nisan 2014 Perşembe | Anasayfa > Haberler > 33. İstanbul Film Festivali sona ermeden
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

33. İstanbul Film Festivali sona ermeden

20 Nisan Pazar günü kapanışı yapılacak olan 33. İstanbul Film Festivali'nin bitimine günler kala yine birbirinden güzel filmler sinemaseverlerle buluşuyor. İşte bugünün programı;



Atlas

11.00 - Avludaki Fısıltılar
13.30 - Üçleme
16.00 - Frank (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Gittiler 'Şair ve Meçhul' (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Ayhan Hanım (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Atlas 2

11.00 - Sivil (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - Eylül (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
16.00 - Buna Değer
19.00 - Olağan Haller (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - 33 Yıllık Direniş - Berfo (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Atlas 3

19.00 - Minik Ayaklar
21.30 - Son Hain

Beyoğlu

11.00 - Aşkım Beni Deniz Kıyısında Bekler
13.30 - Uzun Yol (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
16.00 - Kusursuzlar (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Sessizlerin Sesi (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Mandalina Bahçesi (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Feriye

11.00 - Club Sandwich (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri
16.00 - Aaahh Belinda!
19.00 - Japon Köpeği (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Sürü

City's

11.00 - İçimizdeki Düşman (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - May'ın Yazı
16.00 - Körlük (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Her Şey Olacağına Varır (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Çul Çaput (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Rexx

11.00 - Violette
13.30 - Taş Bebek
16.00 - Eksik Resim
19.00 - 9 Ay Hapis
21.30 - Düşman

















17 Nisan Perşembe günü festival programı şöyle...


Atlas

11.00 - Avludaki Fısıltılar
13.30 - Üçleme
16.00 - Frank (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Gittiler 'Şair ve Meçhul' (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Ayhan Hanım (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Atlas 2

11.00 - Sivil (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - Eylül (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
16.00 - Buna Değer
19.00 - Olağan Haller (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - 33 Yıllık Direniş - Berfo (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Atlas 3

19.00 - Minik Ayaklar
21.30 - Son Hain

Beyoğlu

11.00 - Aşkım Beni Deniz Kıyısında Bekler
13.30 - Uzun Yol (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
16.00 - Kusursuzlar (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Sessizlerin Sesi (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Mandalina Bahçesi (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Feriye

11.00 - Club Sandwich (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri
16.00 - Aaahh Belinda!
19.00 - Japon Köpeği (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Sürü

City's

11.00 - İçimizdeki Düşman (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
13.30 - May'ın Yazı
16.00 - Körlük (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
19.00 - Her Şey Olacağına Varır (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)
21.30 - Çul Çaput (Yönetmen ve oyuncuların katılımıyla)

Rexx

11.00 - Violette
13.30 - Taş Bebek
16.00 - Eksik Resim
19.00 - 9 Ay Hapis
21.30 - Düşman

Paylaş