VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
05 Ağustos 2016 Cuma | Anasayfa > Haberler > 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın onur yazarı açıklandı
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın onur yazarı açıklandı

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen 35’inci Uluslar arası Kitap Fuarı bu yıl 12-20 Kasım arasında yapılacak. Teması ''Felsefe ve İnsan'' olarak belirlenen fuarın ''Onur Yazarı'' ise filozof-akademisyen Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi.12 Kasım'da kitapseverlere kapılarını açacak olan 35'inci Uluslarası İstanbul Kitap Fuarı'na yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılması bekleniyor. Dokuz gün sürecek olan fuar süresince, pek çok etkinliğin yanı sıra çocuklar için atölyeler ve yazarların katılımıyla söyleşiler gerçekleştirilecek, yüzlerce imza gününde yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Kitap Fuarları Danışma Kurulu tarafından alınan kararla filozof-akademisyen Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak katılacak. Fuar süresince Kuçuradi’nin yaşamı ve eserleri üzerine, kendisinin de katılımıyla çeşitli paneller ve etkinlikler düzenlenecek.

Fuarın teması ise “Felsefe ve İnsan”. Tema kapsamında İstanbul Kitap Fuarı yurt içinden ve yurt dışından çok değerli yazarları konuk edecek ve tema kapsamında Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi’nin ve birbirinden değerli yazarların katılımıyla çeşitli kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Girişin öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuar, hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek; fuarın son günü olan 20 Kasım Pazar akşamı ise 19.00’da sona erecek.

Paylaş

İtimatGaliba en iyisi bir çırpıda söylemek. Doktorların yaptığı gibi. Ekim’den beri kanser tedavisi görüyorum ve biraz daha yolum var.

Devam
15 Eylül 2017 Yıl : 13
Sayfa : 163