VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
23 Ocak 2014 Perşembe | Anasayfa > Haberler > Aerosmith biletleri satışa çıktı
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Aerosmith biletleri satışa çıktı

Rock müziğin efsane grubu Aerosmith'in ilk kez Türkiye'de vereceği konserinin biletleri satışa çıkarıldı.


Vokalde Steven Tyler, gitarda Joe Perry ile Brad Whitford, basta Tom Hamilton ve davulda Joey Kramer'dan oluşan yılların eskitemediği efsane Aerosmith, Türkiye'de ilk konserini verecek.

KONSER 14 MAYIS'TA
Grubun dünya turnesi kapsamındaki konser, 14 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu'nda gerekleşecek. Aerosmith, Türk hayranlarına, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümleri olan 'Music From Another Dimension'dan da şarkılar seslendirecek.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam