VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
23 Ocak 2014 Perşembe | Anasayfa > Haberler > Ayşe Kulin''den yeni kitap
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Ayşe Kulin'den yeni kitap

Ayşe Kulin'in kendi yazarlık serüvenini konu alan yeni kitabı Hayal, 1 Şubat'ta piyasaya çıkıyor.


Ayşe Kulin'in yeni kitabı "Hayal", Kulin'in 1983'ten bu yana yaşamında yer alan renkli olaylara ve ilginç anekdotlara yer veriyor. Kitapta Kulin'in yazarlık hayaliyle başlayan bir yaşamının günümüze uzanan renkli görüntüleri de yer alıyor. Özgün çizimlerle desteklenmiş olan "Hayal" aynı zamanda Kulin'in günümüze uzanan yazarlık serüveninin öyküsünü gözler önüne seriyor.

"İNSAN ALEMDE HAYAL ETTİĞİ MÜDDETÇE YAŞAR"
Ünlü işadamı Asil Nadir'den reklamcı Tunca Yönder'e; halkla ilişkiler alanının duayeni Betûl Mardin'den Rahmi Koç'a kadar iş, yayın, siyaset dünyasından pek çok tanınmış ismin yer aldığı kitap Yahya Kemal Beyatlı'nın "İnsan âlemde hayal ettiği müddetçe yaşar" sözleriyle başlıyor.

HayalHayal

Ayşe Kulin

Detay için tıklayın

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam