VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
19 Şubat 2014 Çarşamba | Anasayfa > Haberler > Bahar Feyzan''dan imza günü
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Bahar Feyzan'dan imza günü

Bahar Feyzan Everest Yayınları’ndan çıkan romanı 'Aşk Yolcusu’nu Cumartesi Günü İstinye Park D&R'da okurlarına imzalayacak.
Bahar Feyzan, ilk kitabı "Aşk Yolcusu"nda Struma Olayı'nı ele alıyor. İkinci Dünya Savaşı'nın zorlu koşullarında, Berlin’de başlayıp Struma’yla İstanbul’a uzanan aşkı merkezine alarak dönemi anlatan Bahar Feyzan bu yolculuğa katılmış okurlarıyla bir araya geliyor.

D&R (İstinye Park) 22 Şubat 2014 / Cumartesi Saat 16:00


Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam