VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
16 Aralık 2013 Pazartesi | Anasayfa > Haberler > Değişime hazır olun!
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Değişime hazır olun!

Çevremizdeki ve hatta içimizdeki her şey sürekli olarak değişiyor; biz istesek de istemesek de...

Kitapları 100'den fazla ülkede büyük başarılara ulaşan ve 30 dile çevrilen,beyin ve öğrenme konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden Tony Buzan, çoksatanlar listelerinin zirvelerinde yer alan kitabında, değişimi anlamamıza ve yönetmemize yardımcı olacak etkili Zihin Haritası yöntemini ve zihinsel gelişim tekniklerini ele alıyor.

Şartlarınız ne olursa olsun değişim karşısında güven geliştirmenize ve geleceğinizi dönüştürebilme yeteneğinizi genişletebilmenize olanak sağlıyor.

• Değişimi ve ondan nasıl etkilendiğinizi kavrayın.
• Değişime tepki olarak ne kadar esneyebileceğinizi keşfedin.
• Değişimleri fırsatlara dönüştürmek için Dönüşüm için Buzan Gereçleri'ni kullanın.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam