VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
23 Temmuz 2013 Salı | Anasayfa > Haberler > Fight Club hayranlarına müjde
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Fight Club hayranlarına müjde

Chuck Palahniuk, sinemaya da uyarlanan kült romanı 'Fight Club'ın devamını çizgi roman olarak yazacağını açıkladı.Yazar Chuck Palahniuk, 1996’da yazdığı ve fenomene dönüşen romanı 'Fight Club'ın devamını yazacağını hayranlarına duyurdu. ABD’de düzenlenen çizgi roman fuarına katılan Palahniuk, kitabın çizgi roman serisi olarak yayınlanacağını açıkladı. Ünlü yazar, kitabın 10 yıl sonrasını anlatacağını ifade etti. Palahniuk, “Hikayeyi tekrar ortaya çıkmaya hazırlanan Tyler anlatacak. Marla ise evlilik hayatından sıkılmış durumda. Çiftin çocuklaklarının kaçırılmasıyla olaylar başlayacak” dedi.

Los Angeles Times’ın haberine göre, son olarak 'Beautiful You' adlı kitabını yayınlayan Palahniuk, yeni 'Fight Club'ın 2015’te satışa çıkacağını belirtti.

Chuck Palahniuk’un akıl almaz romanlarının aslında tümüyle kurmaca olmadığını anlatmak için yazdığı bir kitap “Kurgudan da Garip”. Kitabı ve Palahniuk’un yazarlık yolculuğunu, “Kaçaklar ve Mülteciler”, “Dövüş Kulübü” ve “Kurgudan da Garip” dışındaki tüm kitaplarını çeviren Funda Uncu geçtiğimiz aylarda Vatankitap için
değerlendirmişti. İşte o yazı:

http://vatankitap.gazetevatan.com/haber/hayatin_gercekleri_kurgudan_daha_beter/1/20125

Paylaş