VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
30 Ocak 2014 Perşembe | Anasayfa > Haberler > Grinin Elli Tonu''nun Türkçe afişi yayınlandı
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Grinin Elli Tonu'nun Türkçe afişi yayınlandı

Amerikalı yazar E. L. James'in kaleme aldığı “Grinin Elli Tonu”romanı beyazperdeye uyarlanıyor. 14 Şubat 2015'te vizyona girmesi beklenen 'Grinin Elli Tonu'nun Türkçe afişi yayınlandı.
Yayınlandığı günden bu yana 37 ülkede 40 milyondan fazla satan E. L. James'in “Grinin Elli Tonu” adlı erotik romanı, beyazperdeye taşınıyor. Yönetmenliğini Gus van Sant üstlendiği film, üniversiteli bir kız ile genç bir işadamının ilişkisini konu alıyor. 14 Şubat 2015'te vizyona girmesi beklenen filmin gösterimine yaklaşık 1 yıl olmasına rağmen reklam çalışmaları Türkiye'de de başladı.

İşte filmin afişi;


Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam