VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
12 Temmuz 2018 Perşembe | Anasayfa > Biyografi > “Hikâyelerini Keşfet” atölyesi başlıyor
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

“Hikâyelerini Keşfet” atölyesi başlıyor

Yazı Çizi Çeki Atölyesi, Beril Erbil önderliğinde “Hikâyelerini Keşfet” atölyesini 12-19-26 Temmuz’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.


“Hikâyelerini Keşfet” üç bölümden oluşan, dünyayla kurduğumuz bağı fark etmemizi sağlayan, hikâyelerimizi ortaya çıkaran ve farklı bakış biçimlerini deneyimleten bir potansiyeli ortaya çıkarma atölyesi.Yazmaya hazırlayıcı bu atölye ile yazma kaygısını, korkusunu ve yazmaya başlama konusundaki sıkıntıları yenebilir, yazının iyileştirici gücünden faydalanabilirsiniz.
Bu atölye, anlatım, uygulamalar ve yazı alıştırmaları üzerinden ilerler. Üç modül olarak tasarlanmıŞ;
-Fark Ediş
-Anlatış
-Yaratıcı Bakış
Bol bol yazabileceğiniz, kendi iç dünyanızı keşfe çıkarak yazının iyileştirici gücüne tanıklık edeceksiniz. Bu atölyede yazmanıza engel olan durumların farkına varacak ve bu konudaki sıkıntılarınızı çözerek yazabildiğinizi göreceksiniz. Yazma becerinizi ileriye taşımak istediğinizde yaratıcı yazarlık ve öykü atölyelerine katılmadan önce birikim yapabileceğiniz bir atölye olacak.
Detaylı bilgi ve kayıt için: 0232 421 61 66

Tarih:

1. Modül: Fark Ediş 12 Temmuz 2018 Perşembe – 10.00-18.00
2. Modül: Anlatış 19 Temmuz 2018 Perşembe – 10.00-18.00
3. Modül: Yaratıcı Bakış 26 Temmuz 2018 Perşembe – 10.00-18.00

Yer:

Özgür Hayaller Platformu

Bağdat Caddesi No:101 Feneryolu – İstanbul

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam