VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
05 Temmuz 2018 Perşembe | Anasayfa > Haberler > İçimizde yaşayan üç hayvan: Ayı Kaplan Ejderha
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

İçimizde yaşayan üç hayvan: Ayı Kaplan Ejderha

Andrés Pascual ve Ecequiel Barricart’ın yazdığı Ayı, Kaplan, Ejderha, Didem Demirci Altun'un çevirisiyle Destek Yayınları'ndan okurla buluştu.

Hepimizin içinde yaşayan ve varlıklarını inkâr ettiğimizde bizi çatışmaya sürükleyen üç hayvan var: ayı, kaplan ve ejderha. Peki, onları nasıl tanıyacak ve içimizde süregiden çatışmaya nasıl son vereceğiz? Destek Yayınları’ndan çıkan Andrés Pascual ve Ecequiel Barricart’ın yazdığı Ayı, Kaplan, Ejderha işte bu sorunun yanıtını veriyor. İçinizde yaşayan üç hayvanın gücünü fark ettiğinizde sormanız gereken üç temel soruya da yanıt bulacaksınız: Ben kimim? Ne yapmalıyım? Hayattaki amacım nedir? Ayının sevgisini, kaplanın cesaretini ve ejderhanın keskin görüşünü hayatınıza dâhil ettiğinizde ise yalnızca daha güçlü değil aynı zamanda daha huzurlu olacaksınız.


Yazar Adı : ANDRÉS PASCUAL
& ECEQUIEL BARRICART
Çevirmen : DİDEM DEMİRCİ ALTUN
Fiyatı : 15 TL
Türü : KİŞİSEL GELİŞİM
Sayfa Sayısı : 144

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam