VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
24 Mayıs 2013 Cuma | Anasayfa > Haberler > ''Kardeşimin Hikâyesi'' 150 bine ulaştı
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

'Kardeşimin Hikâyesi' 150 bine ulaştı

Zülfü Livaneli'nin 'Kardeşimin Hikâyesi' adlı yeni romanı 150 bin baskıya ulaştı.

Zülfü Livaneli'nin Nisan ayında piyasaya çıkan 'Kardeşimin Hikâyesi' adlı yeni romanı, en çok satanlar listesinde liderliğini ilan etmesinden sonra, bir ayda 120 bin baskı tükenince 30 bin adet daha basıldı ve 150 bin baskıya ulaştı.

En çok satanlar listesinde zirveye çıkan roman, akıcılığının ve şaşırtan kurgusunun yanı sıra psikolojik ve edebi derinliğiyle de dikkat çekiyor.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam