VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
14 Şubat 2015 Cumartesi | Anasayfa > Haberler > Kendi izlerini takip et
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Kendi izlerini takip et

Bu bir aşk yolculuğunun kitabı. Hem heyecanlı hem çetin hem eğlenceli bir yolculuk. Senin bir yolculuk planın var mı? Aşk mesela ya da para ya da ne varsa aklında. Sadece izleri takip etmelisin. Senin için sürekli güncellenen, her izin bir sonrakine gebe olduğu izler.


Kitabın kahramanı bir kadın. Otuzlu yaşlarda. Kendi izlerini takip ediyor. Sen de ona bu sürede eşlik ediyor olacaksın. Belki sen de bu hikâyenin içinde kendi izlerini bulacaksın.
Bu kitap ikinizin kitabı” diyor, “Eroos Pabucu Yarım.”

Kahramanının adı “Alice Harikalar Diyarında”yı çağrıştırması için Alice olmuş. Kendini arayan, hedeflerini sorgulayan bir kadın. Aslında herkes gibi. Ama o kendine daha sistemli bir yol arıyor, biliyor ki, “isteyip evrene göndererek” dilekler gerçekleşmiyor.
Çünkü romanın yazarı Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olmasına rağmen aynı zamanda bireysel gelişim ve kinesiyoloji alanında eğitim görmüş, A Milli Kadın Karate takımının mental koçluğunu da yapan Öykü Yılmaz. Özetle “Eroos Pabucu Yarım” ne istediğinizi bulmanız için yazılmış keyifli bir kişisel gelişim romanı.

Paylaş

İtimatGaliba en iyisi bir çırpıda söylemek. Doktorların yaptığı gibi. Ekim’den beri kanser tedavisi görüyorum ve biraz daha yolum var.

Devam
15 Eylül 2017 Yıl : 13
Sayfa : 163