VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
21 Haziran 2016 Salı | Anasayfa > Haberler > Patti Smith, Zorlu PSM''de okurlarıyla buluşuyor
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Patti Smith, Zorlu PSM'de okurlarıyla buluşuyor

Müzisyen ve yazar Patti Smith, 23 Nisan Perşembe günü gerçekleşecek konser öncesi Zorlu PSM 'de imza gününde okurlarıyla buluşuyor.29 Nisan'da satışa çıkan konser biletleri günler öncesinde tükenen Patti Smith, konserden bir gün önce Zorlu PSM fuaye alanında düzenlenen imza gününde sevenleriyle buluşuyor.

Müzisyenliğinin yanında "Çoluk Çocuk", "M Treni" ve "Hayalperestler" kitaplarıyla da güçlü bir kalem olduğunu kanıtlayan Smith, yayıncısı Domingo Yayınevi'nin Zorlu ve D&R iş birliğiyle düzenlediği imza günü, 22 Haziran Çarşamba saat 14.30'da Zorlu PSM fuayesinde yapılacak.

Rock tarihinin yapıtaşı olarak kabul edilen "Horses" albümüyle kırkıncı yıl turnesine çıkan Smith, "Gurur dolu, gerçek bir kutlama olacak," sözlerini kullandı.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam