VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
07 Kasım 2013 Perşembe | Anasayfa > Haberler > "Kitapcan" kitap dostlarının yardımlarını bekliyor
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Kitapcan kitap dostlarının yardımlarını bekliyor

Herkese Kitap Vakfı, Kitap Bağışla Bize, Okusun Tüm Türkiye sloganıyla 1-17 Kasım 2013 tarihlerinde Migros Mağazalarında.

"Kitap Bağışla Bize, Okusun Tüm Türkiye" sloganıyla yola çıkan Herkese Kitap Vakfı, 1-17 Kasım 2013 tarihlerinde her gün 12.00-20.00 saatleri arasında 5M Beylikdüzü, Cevahir, Anadoluhisarı, İstinye ve Caddebostan Migros Mağazalarında yer alan Kitapcan standlarında kitap bağışlarınızı bekliyor.

Herkese Kitap Vakfı, İlksen Başarır’ın yönetmenliğini yaptığı ve Seda Sayan, Ali Sunal, Sergen Yalçın, Reha Muhtar, Mustafa Sandal, Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan gibi ünlü isimlerin rol aldığı kısa filmlerle kitap okuma duyarlılığına davet ediyor. Kısa filmler http://www.herkesekitapvakfi.org/ adresinden izlebilir.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam