VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
11 Temmuz 2018 Çarşamba | Anasayfa > Haberler > Seferihisar yazı kampı başlıyor
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Seferihisar yazı kampı başlıyor

Seferihisar’da düzenlenen Yazarlar Sırlarını Paylaşıyor yazı kampı 5 Ağustos’ta başlayıp bir hafta sürecek.Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyünde 5 Ağustos akşamı sahilde Tuna Kiremitçi’nin şiirleri ve şarkılarıyla açılacak yazı kampına İnci Aral, Enver Aysever, Müge İplikçi, Mario Levi, Sedat Demir, Gülşah Elikbank, Hakan Akdoğan, Psk. Dr. Mehmet Şakiroğlu ve birçok sürpriz isim katılacak.

Her gün bir yazarın atölye gerçekleştireceği program için katılım 25 kişi ile sınırlı ve son başvuru tarihi 25 Temmuz. Bir haftalık yazı kampı boyunca ayrıca özel etkinlikler de yapılacak. Sahilde ateş başında parti, psikoloji sohbetleri, şiir okuma gecesi katılımcıları bekleyen sürprizlerden bazıları. Yazarlarla akşam yemeklerinde de sohbetler devam edecek.

Atölyenin özellikle yeni yazar adaylarına ilham vermesi amaçlanıyor.
Tarih:

5 Ağustos-10 Ağustos 2018

Yer:

Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyü- İzmir

Eğitim süresi:

30 Saat

Kontenjan:

25 Kişi

Başvuru için:

kurmacaatolye@gmail.com

0534 782 44 06

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam