VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
26 Haziran 2013 Çarşamba | Anasayfa > Haberler > TripAdvisor''dan Rahmi Koç müzelerine ödül
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

TripAdvisor'dan Rahmi Koç müzelerine ödül

İstanbul Rahmi Koç Müzesi ve Ankara Çengelhan Rahmi Koç Müzesi'ne seyahat sitesi TripAdvisor tarafından Travellers Choice 2013 ödülü verildi.

Rahmi Koç Müzesinden yapılan açıklamada, dünya genelinde yapılan misafir değerlendirmeleri sonucu belirlenen ve 5 üzerinden minimum 4,5 puan alan otel ve işletmelere verilen TripAdvisor ödüllerine layık görülen İstanbul Rahmi Koç Müzesi ve Çengelhan Rahmi Koç Müzesi'nin aynı zamanda TripAdvisor kullanıcılarının oyları neticesinde belirlenen "Travellers Choice 2013" listesinde kendine yer buldu.
Açıklamada, 2013 Yılı Travellers Choice listesinde Çengelhan Rahmi Koç Müzesi'nin 90 gezilecek yer listesinde üçüncü, İstanbul Rahmi Koç Müzesi'nin ise 582 gezilecek yer listesinde ise dokuzuncu sırada yer alıyor.

(AA)

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam