VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
05 Haziran 2012 Salı | Anasayfa > Haberler > Tuna Kiremitçi
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi""nin bir şarkı bir müzik öneriler devam ediyor. Salı günü için Kiretmitçi, kendi kitabı ""Selanik""te Sonbahar"" ve Queensryche""den ""I Don""t Belive in Love""

Belki de edebiyat eleştirisi yapmanın en doğru biçimi, yazarın kendi kitabı hakkında verdiği ipuçlarıdır. Tuna Kiremitçi kitabı "Selanik"te Sonbahar"ı okurken "I Don"t Belive in Love"ı dinlemenizi öneriyor.




Selanik´te SonbaharSelanik´te Sonbahar

Tuna Kiremitçi

Detay için tıklayın





Kitaptan bir bölüm:

Bir tarih vardı, farklı yaşansa bir ulus doğacaktı…
Bir adam vardı, suikaste uğramasa o ulusun lideri olacaktı…
Bir AŞK vardı, gerçekleşmesi Ölüm’e bağlıydı…
Kim bilir belki de her şey aynı kalacaktı.





Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam