VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
12 Temmuz 2018 Perşembe | Anasayfa > Haberler > Yazar-senarist Emrah Serbes için karar
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Yazar-senarist Emrah Serbes için karar

Müptezeller, Deliduman, Erken Kaybedenler kitaplarının yazarı aynı zamanda Behzat Ç'nin senaristliğini de yapmış olan Emrah Serbes, 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
İzmir - Aydın Otoyolu'nda, 22 Eylül'de, 59 yaşındaki Ayhan Özçelik ve kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik yaşamlarını yitirdiği kazaya kendisinin kullandığı aracın neden olduğunu itiraf ederek teslim olan Emrah Serbes 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Kazanın ardından otomobili kendisinin kullandığını öne süre Kenan Doğru'ya da 1 yıl hapis cezası verildi.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam