VATAN KİTAP - Vatan Gazetesi VATAN KİTAP - Gazetevatan.com
Gazetevatan Anasayfa
21 Şubat 2014 Cuma | Anasayfa > Haberler > Yüzüklerin Efendisi''nin Frodo''su İstanbul''da
Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Yüzüklerin Efendisi'nin Frodo'su İstanbul'da

J.R.R. Tolkien’in yazdığı “Yüzüklerin Efendisi” kitabından aynı isimle sinemaya uyarlanan filmin başrol oyuncusu Elijah Wood İstanbul'a geliyor.

"Yüzüklerin Efendisi" filmindeki Frodo karakteriyle çıkış yapan ünlü oyuncu Elijah Wood ve San Francisco'lu DJ Turquoise Wisdom'ın biraraya gelerek oluşturduğu Wooden Wisdom, bu akşam İstanbul Blue Night Presents: "Bnat Mag. Bonanza" gecesine konuk olacak.

Paylaş

Bir VatanKitap’ın perde arkasıBu ay üç özel röportajla çıkıyoruz okur karşısına. Bunlardan ilki Türk tiyatro tarihine sahneleye çıkan ilk kadın oyuncu Afife Jale'nin yaşamını romanlaştıran Osman Balcıgil'le bu büyük değer üzerine Ece Erol'un yaptığı şöyleşi oldu. Diğer bir özel röportajımızı Cemre Nur Meleke, Aslı Perker'le yeni romanı Flamingolar Pembedir üzerine gerçekleştirdi. Sinemaya da uyarlanan Kocan Kadar Konuş kitabıyla büyük çıkış yakalayan Şebnem Burcuoğlu ise özlenen sıcak mahalle özlemimizi, Cemal Süreya'ya gönderme yaparak Cemal ve Süreyya aşkı üzerinden giderdiği yeni romanı Süreya Kuaför Salonunu anlattı.

Devam